Masz dość stolików z marketów? Wyczaruj swój własny projekt!

Nie oszukujmy się stoliki kawowe to centralne miejsca naszych przestrzeniach towarzyskich w domu czyli zazwyczaj w salonie. Można oczywiście ustawiać je w kilku pomieszczeniach zgodnie z naszym widzimisie. Trzeba jednak zauważyć że wiele osób ma już dość oklepanych a do tego drogich projektów z marketów budowlano wnętrzarskich. I bardzo dobrze! Jesteś w odpowiednim miejscu aby przekonać się że słowa: zrób to sam stolik kawowy to nie magiczne zaklęcie ale pierwszy krok do wykonania własnego, jedynego w sowim rodzaju i tańszego mebelka i elementu wystroju Twojego pokoju!

Stolik z pniaków

Przy budowie tego stolika proponujemy pozyskiwanie pniaków od tych, którzy mogą mieć trochę zapasu. Miejsca takie jak składy drewna i składy złomu byłyby dobrym miejscem do rozpoczęcia, a wycieczka do producenta mebli może być nawet owocna! Zdobycie ich jest najtrudniejsze, ale kiedy już są twoje, niewiele trzeba zrobić! Przed wniesieniem pnia lub pniaków do domu, po prostu upewnij się, że są całkowicie suche, pozostawiając je w garażu lub na werandzie lub używając grzejnika do ich wysuszenia. Zapewnia to brak ukrytej wilgoci przedostawania się na podłogę, a po podgrzaniu może również powodować pęknięcia drewna, wzmacniając ich naturalny wygląd. Po tym, jak wyschną, to jak bardzo chcesz je dostosować, zależy od Ciebie! Możesz je pomalować, użyć szlifierki ręcznej do zmiękczenia powierzchni i krawędzi lub po prostu umieścić je tak, jak jest na środku pokoju! I pamiętaj, jeśli wybierasz więcej niż jeden pień, upewnij się, że wybierasz te o różnej wysokości, aby dodać wyrównanie i odrobinę zainteresowania do elementu!

Kosz druciany jako stolik

Aby uzyskać minimalistyczny, nowoczesny wygląd, stworzenie stolika kawowego do samodzielnego montażu jest czasami tak proste, jak połączenie starego drucianego kosza z drewnianą powierzchnią. Poważnie. Niekwestionowany król projektów stolików kawowych do samodzielnego montażu, kosze druciane stanowią idealną podstawę smukłego i modnego stolika bocznego, ponieważ umożliwiają stworzenie aranżacji wnętrza za ułamek ceny. A jeśli chodzi o zbudowanie jednego, to też ułamek wysiłku! Najpierw wybierz albo stary druciany kosz, którego już nie używasz, albo wyjdź i kup elegancki i atrakcyjny druciany projekt, aby określić, jaka będzie konstrukcja nóg / podstawy. I nie pozwól, aby kolor drucianego kosza również Cię zniechęcił, ponieważ aby nie wyglądał jak odwrócony kosz na śmieci, serdecznie zalecamy pomalowanie konstrukcji sprayem na atrakcyjny kolor różowego złota lub miedzi przed połączeniem jej z blatem. Gdy już wybierzesz wybrany kosz, zmierz jego obwód u podstawy lub krawędzi, aby mieć dobry pomysł, jaki rozmiar blatu chcesz do niego przymocować.

 

Author: szafypoznan.com.pl