Garderoba? Zrób to sam

Jak tanio zrobić garderobę? Przede wszystkim to nie jest tanie rozwiązanie i nie na kieszeń każdego. Często jest to bardziej zachcianka kobiety, która ma służyć podkreśleniu wyglądu naszego domu czy mieszkania, jednak rzeczywistość jest taka, że nie zawsze można stworzyć ogromną garderobę, często z przyczyn tak oczywistych jak metraż. O ile można stworzyć małą funkcjonalną garderobę, to jednak ogromne przestrzenie nie są tym, na co każdy użytkownik domu może sobie pozwolić. Jednak w dobie internetu każdy może sobie stworzyć takie małe arcydzieło i wystarczy do tego odrobina zacięcia i przede wszystkim chęci

Bądź jak Adam Słodowy!

Adam Słodowy wychował niejedno pokolenie pokazując jak stworzyć coś samego. Nie inaczej jest w przypadku garderoby, których stworzenia już nie musimy nikomu zlecać. Z gotowych elementów możemy stworzyć nasze osobiste arcydzieło, jednocześnie ozdabiając je wg naszych upodobań. Przejdźmy może przez proces tworzenia garderoby i powiedzmy ile może to kosztować.

Co jest najważniejsze? Wizja! Bez tego ani rusz. Zagospodaruj sobie przestrzeń do stworzenia garderoby oraz zastanów się nad jej funkcjonalnością i liczbą użytkowników – czy ma to być budowla dla pary, czy jednak bierzesz pod uwagę takie aspekty jak przechowywanie większych rzeczy, być może niektórych ubrań swoich dzieci.

Jeżeli życzymy sobie kilku półek, drążka na kurtki czy płaszcze oraz podstawowych rzeczy tj. półki na buty, jak i bardziej eksluzywne to jak lustro czy też drzwi przesuwne, to musimy się liczyć z kosztem ok. 3,5 tys. zł. Do tego kosztu dolicz takie rzeczy jak farby, lakiery (ok. 100 zł). Pamiętaj, że jeżeli jest to przestrzeń zamknięta, to dobrze, by była możliwość zainstalowania kratki wentylacyjnej. Odpowiednia cyrkulacja powietrza jest ważna, ponieważ będziesz mieć tam wiele rzeczy: od butów po płaszcze i na pewno nie chcesz, by Twoje ubrania nieprzyjemnie pachnęły.

Liczymy na to, że dzięki temu artykułowi daliśmy Ci choć parę odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i Twoje dzieło będzie w pełni funkcjonalne i będzie cieszyło oczy rodziny, jak i bliskich znajomych.

 

Author: szafypoznan.com.pl